Pracujem

Poskytujeme kompletné pneuservisné služby (aj na nízkoprofilové plášte a plášte typu RUN FLAT), opravy plášťov. Odborná výmena kolies (pneu, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia. Tiež poskytujeme opravu pneumatík.


Naše služby sú:

  • Demontáž a montáž kolies.
  • Prezutie na špičkových prístrojoch.
  • Vyváženie oceľových aj hliníkových kolies.
  • Dotiahnutie ciachovaným momentovým kľúčom.
  • K tomu úplne zdarma kontrola podvozku vozidla.

Predaj pneumatík

Potrebujete nové pneumatiky? Náš odborný personál Vám poradí a pomôže pri správnom výbere vhodnej pneumatiky pre Vaše auto. Radi Vám poskytneme potrebné technické informácie o dezéne, rozmere a hlučnosti vybranej pneumatiky. Vykonávame komplexné služby pneuservisu na počkanie a samozrejme za prítomnosti zákazníka. Naši zákazníci si svoje pneumatiky môžu objednať a zakúpiť priamo u nás. Náš rodinný pneuservis je tu pre Vás.


Zimné pneumatiky

Skontrolujte pred cestou svoje pneumatiky.
Zimné počasie je iné v každej krajine, a tak sa odlišujú aj zákony týkajúce sa zimných pneumatík. Uvedomte si to, keď pôjdete tento rok na lyžovačku. Zatiaľ čo niektoré krajiny s miernejším podnebím nemajú žiadnu osobitnú legislatívu týkajúcu sa zimných pneumatík, v štátoch ako Rakúsko a Slovinsko sú zimné pneumatiky povinné. V iných krajinách, ako je Francúzsko a Švajčiarsko, na to neexistuje právna úprava, ste však povinní jazdiť so špeciálnym zimným vybavením (zimné pneumatiky alebo reťaze) na niektorých úsekoch cesty v závislosti od jazdných podmienok. Každá krajina stanovuje povinnosť nasadiť zimné pneumatiky od rôzneho dátumu. Napríklad v Nórsku toto obdobie začína 16. októbrom a trvá do 30. apríla, kým v Estónsku je to od 1. decembra až do 1. marca.

Zákony, ktoré zachraňujú život

Legislatíva o zimných pneumatikách sa zaviedla s cieľom znížiť počet nehôd na cestách a zachrániť tak ľudské životy. Vo Francúzsku, kde zimné pneumatiky nie sú povinné, existujú plány na sprísnenie pravidiel týkajúcich sa zimných pneumatík, aby sa znížil počet nehôd na cestách.

Prečítajte si niečo viac o štítkoch na pneumatikách na Wikipedia

4 SERVIS, s.r.o. je tu pre Vás...